Wieliczka wydarzenia marzec

KONCERT URODZINOWY RENATY PRZEMYK

Serdecznie zapraszamy na urodzinowy koncert Renaty Przemyk z gościnnym udziałem Natalii Grosiak i Czesława Mozila, który odbędzie się 10 marca o godz. 19.00 w Kampusie Wielickim. Bilety w cenie 75 zł do nabycia w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, Rynek Górny 6, w Bistro Kampus, ul. Piłsudskiego 105 oraz w Klubie pod Jaszczurami, Rynek Główny 8 w Krakowie. Rezerwacje: 12 287 32 00 wew. 102

/CKiT/

FAMILIJNA NIEDZIELA W LEDNICY GÓRNEJ: „Czerwony Kapturek”

13 marca o godzinie 11:30 zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na kolejną FAMILIJNĄ NIEDZIELĘ, która odbędzie się w Świetlicy Środowiskowej w Lednicy Górnej. Tym razem obejrzymy spektakl „Czerwony Kapturek” i przekonamy się czy głównej bohaterce uda się dotrzeć do domku babci zanim zrobi to sprytny wilk. Wstęp wolny!

/CKiT/

II TURNIEJ W SZACHACH SZYBKICH

Serdecznie zapraszamy do udziału II Turnieju Szachowym pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka, który odbędzie się 19 marca 2016 r. w Świetlicy Środowiskowej w Janowicach. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 17 marca. Informacje i zapisy: tel. 664 55 04 57

/CKiT/


W GABINECIE FILMOWYCH CIENI: „Wielki Błękit”, reż. Luc Besson

Dla Jacquesa Mayola (w tej roli Jean-Marc Barr) morze jest wszystkim. Od dzieciństwa w podwodnym świecie czuje się lepiej niż wśród ludzi, a chęć bicia kolejnych rekordów głębokości w nurkowaniu bez butli staje się jego największą ambicją.

12 marca 2016 r. (sobota) o godz. 19.00 zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce na opowieść o podwodnej rywalizacji z przepiękną muzyką Erica Serra w tle. W ramach cyklu W GABINECIE FILMOWYCH CIENI zaprezentujemy „Wielki Błękit”, kinowy przebój Luca Bessona.

/CKiT/


WIELICKI KIERMASZ STAROCI

Serdecznie zapraszamy w sobotę 12 marca na kolejny Wielicki Kiermasz Staroci. Kiermasz odbędzie się na Rynku Głównym w Wieliczce, gdzie w godzinach od 8:00 do 15:00 można będzie znaleźć wyjątkowe przedmioty z przeszłości, stare pamiątki, antyki. W razie niepogody zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki w godzinach od 8:00 do 13:00. 

  /CKiT/


LITERACKIE WIDNOKRĘGI: Spotkanie autorskie z Mariuszem Szczygłem

Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Mariuszem Szczygłem w ramach nowego projektu LITERACKIE WIDNOKRĘGI.

11 marca, godz. 18.00, Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, Rynek Górny 6. Wstęp wolny.

Mariusz Szczygieł – reporter, autor m. in. bestsellerowych książek „Gottland” i „Zrób sobie raj” oraz antologii polskiego reportażu po 1989 roku „20. 20 lat nowej Polski w reportażach według Mariusza Szczygła” i dwutomowej antologii polskiego reportażu „100/XX”. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany, m. in. Nagrodą Andrzeja Woyciechowskiego 2013 czy też Nagrodą Mediator 2013. Otrzymał pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie Grand Press na Dziennikarza Roku 2013. Jego książki wydawane są w trzynastu krajach.

Partnerem wydarzenia jest Hotel Grand Sal****.

/CKiT/