Wieliczka - Rajd obok hotelu Lenart

 

MOTO NIEDZIELA, CZYLI 2. WIELICKI RALLY SPRINT

Wieliczka 20 listopad - godz. 10.00 – obok Hotelu Lenart

 

Po sukcesie jakim była niewątpliwie pierwsza edycja Wielickiego Rally Sprintu wiele osób czekało na jego drugą odsłonę. 20 listopada. Wieliczka zostanie ponownie opanowana przez fanów motoryzacji. Zapraszamy gorąco od godz. 10.00 na 2. Wielicki Rally Sprint o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła. W tym roku Automobilklub Galicyjski zaprosił do współpracy zaprzyjaźniony Automobilklub Południowy. Tym samym wielicka impreza będzie 3. Eliminacją o Puchar Automobilklubu Południowego.

 

Tak jak przed rokiem rozpoczynamy od godziny 7:00 w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym Solne Miasto odbiorem administracyjnym i badaniem kontrolnym pojazdów. Następnie załogi przejadą do Hotelu Lenart****, w którym dzięki uprzejmości Pana Ryszarda Lenarta znajdować się będzie centrum imprezy. Próba zręcznościowa będzie miała długości ok. 1 km i została zlokalizowana w tym samym miejscu – obok hotelu.

Wielicki Rally Sprint wspierają: Miasto i Gmina Wieliczka, Powiat Wielicki, Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Solne Miasto w Wieliczce, Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, IPR Development Sp. z o. o., Fabryka Pana Grafika, Kopalnia Soli "Wieliczka" Trasa Turystyczna, Hotel Lenart****, Auto Group Luzar, Gemma, Auto Alfa, zmienolej.pl, Multi-Chem, Iguana-Gastro-Polska, Detailinservice, Wesem. Partnerzy medialni: Rajdy24, Puls Wieliczki, Panorama Powiatu Wielickiego, WieliczkaCity Wieliczka.