Niepołomice z Borussią Dortmund - trwa nabór

 

Niepołomice czekają na uczestników drugiej edycji OSHEE Camp! Ruszył nabór do letniej szkółki prowadzonej przez trenerów Borussii Dortmund!

Już 27 czerwca w Niepołomicach wystartuje bezpłatna szkółka piłkarska, która prowadzona będzie przez trenerów Borussii Dortmund. Klub i organizator obozu – firma OSHEE właśnie rozpoczęły rekrutację. Szukają dzieci z całej Polski w wieku od 7 do 12 lat, których największą pasją jest piłka nożna.
 

Jak dostać się do szczęśliwej 50-tki dzieci, która przez 5 dni w podkrakowskich Niepołomicach będzie szkolić się pod okiem najlepszych trenerów? Wystarczy wziąć udział w konkursie i wysłać zdjęcie, które oddaje pasję do piłki nożnej małego piłkarza lub piłkarki. W konkursie mogą wziąć udział dziewczynki i chłopcy z całego kraju urodzeni w latach 2004-2009. Nie liczy się poziom zaawansowania, ale zamiłowanie do piłki nożnej Jednym zdjęciem można spełnić piłkarskie marzenie dziecka. Konkurs potrwa do 1 czerwca.

Bardzo zależy nam, żeby w obozie wzięły udział dzieci z Krakowa i okolicznych miast oraz miejscowości! Szkółka odbędzie się bowiem w malowniczych podkrakowskich Niepołomicach, które są doskonałym miejscem do rozpoczęcia wakacyjnych przygód i podróży – tłumaczy Karolina Kosyna, Manager ds. komunikacji w OSHEE. – Wymagania są proste – na zdjęciu musimy zobaczyć prawdziwą pasję dziecka do futbolu. Mniej liczy się jakość techniczna fotografii, bardziej będziemy zwracać uwagę na pomysł, kreatywność i emocje, jakie przedstawia zdjęcie. 

Pięćdziesiątka dzieci, których pasja zatrzymana w obiektywie aparatu najbardziej przekona jury, otrzyma nagrodę główną: udział w bezpłatnym obozie sportowym z wybitnymi szkoleniowcami klubu Borussia Dortmund, 5 noclegów w pięknym Zamku Królewskim w Niepołomicach, stroje sportowe oraz medale.

Ale to nie wszystko! Organizatorzy skupią się również na innym, bardzo ważnym aspekcie, mianowicie na treningach mentalnych, które wzbudzą w uczestnikach motywację do działania i nauczą, jak podtrzymywać i rozwijać sportowe zainteresowania. Dzieci zostaną także objęte specjalnym programem żywieniowym dostosowanym do potrzeb małych, aktywnych sportowców.

Sport to nie tylko wysiłek fizyczny, ale przede wszystkim styl życia i sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi. To właśnie chcemy pokazać dzieciakom podczas BVB-OSHEE Camp w Niepołomicach. Pokażemy im nie tylko to, jak powinny wyglądać ich treningi, ale także co powinny jeść i jak dbać o kondycję, aby utrzymać dobrą formę nie tylko na boisku. Nade wszystko jednak damy im szansę poznania nowych ludzi i przekonania się, że piękno sportu płynie z radości współdziałania, dzielenia się sukcesami, wspólnego dążenia do celu – mówi Michał Zioło, trener Szkółki Piłkarskiej BVB.

Wśród osób, które prześlą zgłoszenie konkursowe, ale nie zdobędą głównej nagrody, zostaną rozlosowane nagrody pocieszenia – roczny zapas produktów OSHEE i bluzy sportowe.

Rejestracji dziecka można dokonać na stronie: 
http://oshee.eu/osheecamp/zgloszenia

Zobacz, co o BVB-OSHEE Camp mówi Marco Reus: 
https://youtu.be/F-tyfic7qys, oraz relacje wideo z ubiegłorocznej edycji szkółki piłkarskiej: https://www.youtube.com/user/OSHEEPolska. 

Szkółka piłkarska Borussii Dortmund (BVB Evonik Fußballschule) rozpoczęła współpracę z polskimi dziećmi w 2015 roku. Zorganizowała wtedy cztery obozy w różnych miejscach Polski, w tym pierwszy BVB-OSHEE Camp w Krakowie. Treningi podczas obozów bazują na sportowym koncepcie Centrum Szkolenia Młodzieży Borussii Dortmund – klubu, w którym gra dziś Łukasz Piszczek. Szkolenia dzieci i młodzieży przygotowane przez niemieckich ekspertów rozwijają typowo techniczno-piłkarskie umiejętności (prowadzenie piłki, podania, przyjęcia, zwody czy strzały na bramkę), ale też są ukierunkowane na czerpanie przyjemności z gry w piłkę nożną.

Kontakt:

Magdalena Grochala, 509 754 055
Maja Młodzińska, 506 436 176