6. Wielickie Dyktando z Krystyną Czubówną

 

Zgłoszenia na 6. Wielickie Dyktando wystartowały!

Zgłoszenia do 6. Wielickiego Dyktanda rozpoczęte. Konkurs już w sobotę, a goście specjalni wydarzenia to Krystyna Czubówna.

W tym roku dyktando odbędzie się 21 maja, tradycyjnie w sobotę, w Kampusie Wielickim. Podobnie jak w zeszłym roku, autorem tekstu dyktanda będzie prof. dr hab. Bogusław Dunaj, a gościem specjalnym, który odczyta tekst konkursowy będzie Krystyna Czubówna.

Dla wszystkich chętnych, nie tylko tych biorących udział w Dyktandzie, wielicka biblioteka przygotowała na ten dzień również inne atrakcje.

Już o godz. 12:30 w Kampusie Wielickim będzie można posłuchać najbardziej rozpoznawalnego głosu w Polsce. „Krystyna Czubówna czyta Swietłanę Aleksijewicz” to spotkanie podczas, którego przybliżone zostaną książki laureatki literackiej nagrody nobla z 2015r.

Sposoby zgłoszenia się do 6. Wielickiego Dyktanda:

1) e-mailowo: dyktando@biblioteka.wieliczka.eu – należy przesłać w załączniku wypełnioną elektronicznie kartę zgłoszenia lub jej skan. 
2) faksem: na nr 12 288 23 44 - należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia
3) pocztą: wypełnioną kartę zgłoszenia przysłać na adres PiMBP w Wieliczce, ul. Żwirki i Wigury 2, 32-020 Wieliczka. Decyduje data wpłynięcia listu do biblioteki.
4) osobiście pod adresem w Wieliczce, ul. Żwirki i Wigury 2 lub w filiach bibliotecznych na terenie gminy Wieliczka (adresy dostępne na stronie www.biblioteka.wieliczka.eu).

 

Wydarzenia towarzyszące: wstęp wolny niezależnie od uczestnictwa w dyktandzie!

Więcej informacji, regulamin oraz karty zgłoszenia dostępne w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wieliczce oraz na www.biblioteka.wieliczka.eu